Map

1-room flat, 37.4m², 2/2 floor
Астана, str. Сакена Сейфуллина, house 69к1
On map
16 200 000 ₸
433 155 ₸/m²
Property Details
- Object code12751030
- Property Size37.4 m²
- RenovationCosmetic renovation
- Available from1988
- Floor/Number of floors2 out of 2
- Wall materialКирпичные
- Main
- Apartments
- 1 bedroom apartments
- Байконыр
- Сакена Сейфуллина
- Object code 12751030