Photos will be added soon
Studio, 21m², 1/5 floor
Астана, str. Иле, house 33
12 500 000 ₸
595 238 ₸/m²
Property Details
- Object code12755606
- Property Size21 m²
- RenovationCosmetic renovation
- Available from2019
- Floor/Number of floors1 out of 5
- Wall materialКирпичные
- Main
- Apartments
- Studios
- Иле
- Object code 12755606