3-комн. квартира, 77.9м², 6/16 этаж
Астана, ул. Е-669, д. 4
60 000 000 ₸
770 218 ₸/м²
Описание
Изменено: 28.03.26
Сатылымда жайлы 3 бөлмелі пәтер - евроүшбөлме!
BI GROUP сенімді құрылыс компаниясынан.
• Үй комфорт + санаты
• Толық мебель, техникамен жабдықталған.
• Үлкейтілген терезелер.
• Дыбыстардан оқшауланған.
• Ыңғайлы жоспарланған.
• Төбе биіктігі 3м.
• 9 қабатты үйдің 6-шы қабаты.
• Үйдің бірінші қабаты жылы паркингпен жабдықталған.
• Жабық және қауіпсіз аула, балалар ойын алаңы, спорттық құрал-жабдықтар.
• Аулада 24 сағат күзет бар.
• Үйдің жанында 109-шы жайлы мектеп.
• Негізгі бағыттарға жүретін жолдардың ыңғайлы орналасуы
Характеристики
- Код объекта12198681
- Общая площадь77.9 м²
- Площадь кухни8.7 м²
- РемонтСовременный ремонт
- Год постройки2023
- Этаж/Этажность6 из 16
- СтеныМонолитно-заливные
Что-то не так с объявлением?
Сообщите нам, и мы разберёмся в проблеме
- Главная
- Квартиры
- Трехкомнатные квартиры
- Е-669
- Код объекта 12198681